MXLSMCJLCE58A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE58A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMCJLCE58A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMCJLCE58A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMCJLCE58A
Številka dela MXLSMCJLCE58A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6297 pcs Podatkovni list MXLSMCJLCE58A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 58V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 93.6V
Napetost - razčlenitev (min) 64.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12285
1086-12285-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16A
Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz Aplikacije General Purpose