MXLSMLJ30CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ30CAE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMLJ30CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Podatkovni listi: MXLSMLJ30CAE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMLJ30CAE3
Številka dela MXLSMLJ30CAE3 Proizvajalec Microsemi Corporation
Količina na voljo 7406 pcs Podatkovni list MXLSMLJ30CAE3.pdf
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 33.3V Voltage - Breakover 1
Napetost - razčlenitev (min) 30V Napetost - razčlenitev DO-214AB
Tip Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 3000W (3kW) Power - Peak Pulse 62A
Polarizacija DO-214AB, SMC Druga imena 1086-12582
1086-12582-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca MXLSMLJ30CAE3
Opis TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 48.4V