MXPLAD15KP78A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXPLAD15KP78A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 78V 126V PLAD
Podatkovni listi: MXPLAD15KP78A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXPLAD15KP78A
Številka dela MXPLAD15KP78A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 78V 126V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1208 pcs Podatkovni list MXPLAD15KP78A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 78V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 126V
Napetost - razčlenitev (min) 86.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena 1086-13335
1086-13335-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 120A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXPLAD15KP78AE3
MXPLAD15KP78AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 78V 126V PLAD