MXPLAD15KP85CA
pregled izdelka
Številka dela: MXPLAD15KP85CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137V PLAD
Podatkovni listi: MXPLAD15KP85CA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MXPLAD15KP85CA
Številka dela MXPLAD15KP85CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1116 pcs Podatkovni list MXPLAD15KP85CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Napetost - razčlenitev (min) 94.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
Druga imena 1086-13349
1086-13349-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 108A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXPLAD15KP85CAE3
MXPLAD15KP85CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 85V 137V PLAD