MXPLAD18KP70A
pregled izdelka
Številka dela: MXPLAD18KP70A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 70V 113V PLAD
Podatkovni listi: MXPLAD18KP70A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXPLAD18KP70A
Številka dela MXPLAD18KP70A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 70V 113V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1571 pcs Podatkovni list MXPLAD18KP70A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 70V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Napetost - razčlenitev (min) 77.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 18000W (18kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 160A Zmogljivost @ Pogostost -