MXPLAD30KP200AE3
pregled izdelka
Številka dela: MXPLAD30KP200AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 200V 322V PLAD
Podatkovni listi: MXPLAD30KP200AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MXPLAD30KP200AE3
Številka dela MXPLAD30KP200AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 200V 322V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1109 pcs Podatkovni list MXPLAD30KP200AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 200V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 322V
Napetost - razčlenitev (min) 222V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena 1086-13412
1086-13412-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 94A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXPLAD30KP200A
MXPLAD30KP200A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 200V 322V PLAD