MXPLAD36KP110CAE3
pregled izdelka
Številka dela: MXPLAD36KP110CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 110V 177V PLAD
Podatkovni listi: MXPLAD36KP110CAE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXPLAD36KP110CAE3
Številka dela MXPLAD36KP110CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 110V 177V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1032 pcs Podatkovni list MXPLAD36KP110CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 110V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 177V
Napetost - razčlenitev (min) 122V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja PLAD Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 36000W (36kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard SMD
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 204A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXPLAD36KP110CA
MXPLAD36KP110CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 110V 177V PLAD