MXPLAD36KP14AE3
pregled izdelka
Številka dela: MXPLAD36KP14AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 14V 24V PLAD
Podatkovni listi: MXPLAD36KP14AE3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXPLAD36KP14AE3
Številka dela MXPLAD36KP14AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 14V 24V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1500 pcs Podatkovni list MXPLAD36KP14AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 14V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 24V
Napetost - razčlenitev (min) 15.6V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 36000W (36kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1500A (1.5kA) Zmogljivost @ Pogostost -