MXPLAD36KP48AE3
pregled izdelka
Številka dela: MXPLAD36KP48AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 48V 77.4V PLAD
Podatkovni listi: MXPLAD36KP48AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXPLAD36KP48AE3
Številka dela MXPLAD36KP48AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 48V 77.4V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1380 pcs Podatkovni list MXPLAD36KP48AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 48V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 77.4V
Napetost - razčlenitev (min) 53.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 36000W (36kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 466A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXPLAD36KP51CAE3
MXPLAD36KP51CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 51V 82.4V PLAD
Na zalogi: 1080 pcs
Prenesi: MXPLAD36KP51CAE3.pdf
RFQ
MXPLAD36KP51AE3
MXPLAD36KP51AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 51V 82.4V PLAD
Na zalogi: 1510 pcs
Prenesi: MXPLAD36KP51AE3.pdf
RFQ
MXPLAD36KP48A
MXPLAD36KP48A
Opis: TVS DIODE 48V 77.4V PLAD