MXPLAD6.5KP26A
pregled izdelka
Številka dela: MXPLAD6.5KP26A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 26V 42.1V PLAD
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije MXPLAD6.5KP26A
Številka dela MXPLAD6.5KP26A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 26V 42.1V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4603 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 26V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 42.1V
Napetost - razčlenitev (min) 28.9V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena 1086-13603
1086-13603-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 154A Zmogljivost @ Pogostost -