MXPLAD6.5KP51A
pregled izdelka
Številka dela: MXPLAD6.5KP51A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 51V 82.4V PLAD
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MXPLAD6.5KP51A
Številka dela MXPLAD6.5KP51A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 51V 82.4V PLAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4791 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 51V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 82.4V
Napetost - razčlenitev (min) 56.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD Druga imena 1086-13639
1086-13639-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 78.8A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXPLAD6.5KP51CAE3
MXPLAD6.5KP51CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 51V 82.4V PLAD
Na zalogi: 4652 pcs
Prenesi:
RFQ
MXPLAD6.5KP51AE3
MXPLAD6.5KP51AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 51V 82.4V PLAD