MXRT100KP64CA
MicrosemiMicrosemi
MXRT100KP64CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXRT100KP64CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 64V 126V CASE 5A
Podatkovni listi: MXRT100KP64CA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXRT100KP64CA
Številka dela MXRT100KP64CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 64V 126V CASE 5A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1112 pcs Podatkovni list MXRT100KP64CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 64V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 126V
Napetost - razčlenitev (min) 71.1V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja Case 5A (DO-204AR) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 100000W (100kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-204AR, Axial
Druga imena 1086-13777
1086-13777-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)