MXRT100KP90CA
MicrosemiMicrosemi
MXRT100KP90CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXRT100KP90CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 90V 178V CASE 5A
Podatkovni listi: MXRT100KP90CA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXRT100KP90CA
Številka dela MXRT100KP90CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 90V 178V CASE 5A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1255 pcs Podatkovni list MXRT100KP90CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 90V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 178V
Napetost - razčlenitev (min) 100V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja Case 5A (DO-204AR) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 100000W (100kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-204AR, Axial
Druga imena 1086-13797
1086-13797-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)