MXSMBG120AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG120AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXSMBG120AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 120V 193V DO215AA
Podatkovni listi: MXSMBG120AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXSMBG120AE3
Številka dela MXSMBG120AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 120V 193V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3601 pcs Podatkovni list MXSMBG120AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 120V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 193V
Napetost - razčlenitev (min) 133V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-13816
1086-13816-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.1A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXSMBG11AE3
MXSMBG11AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 11V 18.2V DO215AA
Na zalogi: 3588 pcs
Prenesi: MXSMBG11AE3.pdf
RFQ
MXSMBG11A
MXSMBG11A
Proizvajalci: Microsemi
Na zalogi: 3950 pcs
Prenesi: MXSMBG11A.pdf
RFQ
MXSMBG120A
MXSMBG120A
Opis: TVS DIODE 120V 193V DO215AA