MXSMBJ90A
MicrosemiMicrosemi
MXSMBJ90A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXSMBJ90A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 90V 146V DO214AA
Podatkovni listi: MXSMBJ90A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXSMBJ90A
Številka dela MXSMBJ90A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 90V 146V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4560 pcs Podatkovni list MXSMBJ90A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 90V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 146V
Napetost - razčlenitev (min) 100V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-14183
1086-14183-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.1A Zmogljivost @ Pogostost -