MXSMCG14AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXSMCG14AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO215AB
Podatkovni listi: MXSMCG14AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXSMCG14AE3
Številka dela MXSMCG14AE3 Proizvajalec Microsemi Corporation
Količina na voljo 5297 pcs Podatkovni list MXSMCG14AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 15.6V
Napetost - razčlenitev (min) 14V Napetost - razčlenitev SMCG (DO-215AB)
Tip Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 64.7A
Polarizacija DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-14248
1086-14248-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca MXSMCG14AE3
Opis TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO215AB Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.2V