MXSMCG48CA/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXSMCG48CA/TR
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka HI REL TVS
Podatkovni listi: MXSMCG48CA/TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXSMCG48CA/TR
Številka dela MXSMCG48CA/TR Proizvajalec Microsemi
Opis HI REL TVS Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5379 pcs Podatkovni list MXSMCG48CA/TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 48V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 77.4V
Napetost - razčlenitev (min) 53.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena MXSMCG48CA/TRMS
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.4A