MXSMCG7.5CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXSMCG7.5CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AB
Podatkovni listi: MXSMCG7.5CAE3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MXSMCG7.5CAE3
Številka dela MXSMCG7.5CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5305 pcs Podatkovni list MXSMCG7.5CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 7.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 12.9V
Napetost - razčlenitev (min) 8.33V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing
Druga imena 1086-14366
1086-14366-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 116.3A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXSMCG7.0AE3
MXSMCG7.0AE3
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 7VWM 12VC DO215AB
Na zalogi: 5355 pcs
Prenesi: MXSMCG7.0AE3.pdf
RFQ
MXSMCG75AE3
MXSMCG75AE3
Opis: TVS DIODE 75VWM 121VC DO215AB
Na zalogi: 4830 pcs
Prenesi: MXSMCG75AE3.pdf
RFQ
MXSMCG7.5CA
MXSMCG7.5CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AB