MXSMCG8.5CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXSMCG8.5CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB
Podatkovni listi: MXSMCG8.5CA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXSMCG8.5CA
Številka dela MXSMCG8.5CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5350 pcs Podatkovni list MXSMCG8.5CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 8.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 14.4V
Napetost - razčlenitev (min) 9.44V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing
Druga imena 1086-14385
1086-14385-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 104.2A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXSMCG8.5A
MXSMCG8.5A
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO215AB
Na zalogi: 4592 pcs
Prenesi: MXSMCG8.5A.pdf
RFQ
MXSMCG8.0A/TR
MXSMCG8.0A/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: HI REL TVS
Na zalogi: 5476 pcs
Prenesi: MXSMCG8.0A/TR.pdf
RFQ
MXSMCG85CAE3
MXSMCG85CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 85V 137V DO215AB
Prenesi: MXSMCG85CAE3.pdf
MXSMCG8.0CA
MXSMCG8.0CA
Opis: TVS DIODE 8V 13.6V DO215AB
Prenesi: MXSMCG8.0CA.pdf
MXSMCG8.5CAE3
MXSMCG8.5CAE3
Opis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB
Prenesi: MXSMCG8.5CAE3.pdf
MXSMCG85CA
MXSMCG85CA