MXSMCGLCE33A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXSMCGLCE33A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB
Podatkovni listi: MXSMCGLCE33A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXSMCGLCE33A
Številka dela MXSMCGLCE33A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6109 pcs Podatkovni list MXSMCGLCE33A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 33V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V
Napetost - razčlenitev (min) 36.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-14443
1086-14443-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 28.1A
Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz Aplikacije General Purpose