MXSMCJ24AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMCJ24AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXSMCJ24AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Podatkovni listi: MXSMCJ24AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXSMCJ24AE3
Številka dela MXSMCJ24AE3 Proizvajalec Microsemi Corporation
Količina na voljo 5571 pcs Podatkovni list MXSMCJ24AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 26.7V
Napetost - razčlenitev (min) 24V Napetost - razčlenitev DO-214AB (SMCJ)
Tip Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 38.6A
Polarizacija DO-214AB, SMC Druga imena 1086-14558
1086-14558-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca MXSMCJ24AE3
Opis TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 38.9V