MXSMCJ85CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMCJ85CAE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXSMCJ85CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Podatkovni listi: MXSMCJ85CAE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXSMCJ85CAE3
Številka dela MXSMCJ85CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5185 pcs Podatkovni list MXSMCJ85CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Napetost - razčlenitev (min) 94.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 1086-14660
1086-14660-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.4A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXSMCJ8.5CA
MXSMCJ8.5CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB