MXSMLG160CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXSMLG160CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 160V 259V DO215AB
Podatkovni listi: MXSMLG160CAE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXSMLG160CAE3
Številka dela MXSMLG160CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 160V 259V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5370 pcs Podatkovni list MXSMLG160CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 160V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 259V
Napetost - razčlenitev (min) 178V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing
Druga imena 1086-14802
1086-14802-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.6A