SM36E3/TR7
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM36E3/TR7
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 36V 60V SOT23
Podatkovni listi: 1.SM36E3/TR7.pdf2.SM36E3/TR7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SM36E3/TR7
Številka dela SM36E3/TR7 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 36V 60V SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4247 pcs Podatkovni list 1.SM36E3/TR7.pdf2.SM36E3/TR7.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 36V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 60V
Napetost - razčlenitev (min) 40V Enosmerni kanali 2
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOT-23
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 300W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 70pF @ 1MHz, 35pF @ 1MHz Dvosmerni kanali 1
Številka osnovnega dela SM36 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SM36B225K102A
SM36B225K102A
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 2.2UF 1KV X7R RADIAL