SMAJ85CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMAJ85CAE3/TR13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMAJ85CAE3/TR13
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137V DO214AC
Podatkovni listi: SMAJ85CAE3/TR13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMAJ85CAE3/TR13
Številka dela SMAJ85CAE3/TR13 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V DO214AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 383391 pcs Podatkovni list SMAJ85CAE3/TR13.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Napetost - razčlenitev (min) 94.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AC (SMA) Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 500W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AC, SMA
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.6A Zmogljivost @ Pogostost -