SMBJ33CE3/TR13
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
SMBJ33CE3/TR13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMBJ33CE3/TR13
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 33VWM 59VC SMBJ
Podatkovni listi: SMBJ33CE3/TR13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMBJ33CE3/TR13
Številka dela SMBJ33CE3/TR13 Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 33VWM 59VC SMBJ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 260520 pcs Podatkovni list SMBJ33CE3/TR13.pdf
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 36.7V Voltage - Breakover 1
Napetost - razčlenitev (min) 33V Napetost - razčlenitev SMBJ (DO-214AA)
Tip Zener Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 600W Power - Peak Pulse 10.2A
Polarizacija DO-214AA, SMB delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Številka izdelka proizvajalca SMBJ33CE3/TR13
Opis TVS DIODE 33VWM 59VC SMBJ Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 59V