SMBJ400E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ400E3/TR13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMBJ400E3/TR13
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 400V DO214AA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMBJ400E3/TR13
Številka dela SMBJ400E3/TR13 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 400V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 155603 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 400V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) - Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AA, SMB delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)