SMBJ54AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ54AE3/TR13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMBJ54AE3/TR13
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 54V 87.1V DO214AA
Podatkovni listi: SMBJ54AE3/TR13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMBJ54AE3/TR13
Številka dela SMBJ54AE3/TR13 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 54V 87.1V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 246429 pcs Podatkovni list SMBJ54AE3/TR13.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 54V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 87.1V
Napetost - razčlenitev (min) 60V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AA, SMB delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.9A