SMCJ100CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ100CAE3/TR13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMCJ100CAE3/TR13
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 100V 162V DO214AB
Podatkovni listi: SMCJ100CAE3/TR13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMCJ100CAE3/TR13
Številka dela SMCJ100CAE3/TR13 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 100V 162V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 139234 pcs Podatkovni list SMCJ100CAE3/TR13.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 100V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 162V
Napetost - razčlenitev (min) 111V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ) Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A Zmogljivost @ Pogostost -