SMDA12C/TR7TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMDA12C/TR7TR
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 12V 19V 8SO
Podatkovni listi: SMDA12C/TR7TR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SMDA12C/TR7TR
Številka dela SMDA12C/TR7TR Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 12V 19V 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3998 pcs Podatkovni list SMDA12C/TR7TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19V
Napetost - razčlenitev (min) 13.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija TVSarray™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 300W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)