SMDA15C/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMDA15C/TR13
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 15V 24V 8SOIC
Podatkovni listi: SMDA15C/TR13.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMDA15C/TR13
Številka dela SMDA15C/TR13 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 15V 24V 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 34887 pcs Podatkovni list SMDA15C/TR13.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 15V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 24V
Napetost - razčlenitev (min) 16.7V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija TVSarray™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 300W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 70pF @ 1MHz
Dvosmerni kanali 4 Številka osnovnega dela SMDA15
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMDA15CTR
SMDA15CTR
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: TVS DIODE 15V 24V 8SO