SMLJ54CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ54CE3/TR13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMLJ54CE3/TR13
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 54V 96.3V DO214AB
Podatkovni listi: SMLJ54CE3/TR13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMLJ54CE3/TR13
Številka dela SMLJ54CE3/TR13 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 54V 96.3V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86129 pcs Podatkovni list SMLJ54CE3/TR13.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 54V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 96.3V
Napetost - razčlenitev (min) 60V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 300W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31.2A Zmogljivost @ Pogostost -