SMLJ78CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ78CAE3/TR13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMLJ78CAE3/TR13
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 78V 126V DO214AB
Podatkovni listi: SMLJ78CAE3/TR13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMLJ78CAE3/TR13
Številka dela SMLJ78CAE3/TR13 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 78V 126V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78632 pcs Podatkovni list SMLJ78CAE3/TR13.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 78V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 126V
Napetost - razčlenitev (min) 86.7V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 300W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 22.8A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Številka osnovnega dela SMLJ78
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMLJ78CA
SMLJ78CA
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TVS DIODE 78V 126V SMC