UPT24RE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
UPT24RE3/TR13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPT24RE3/TR13
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 24V 43.2V POWERMITE 1
Podatkovni listi: UPT24RE3/TR13.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UPT24RE3/TR13
Številka dela UPT24RE3/TR13 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 24V 43.2V POWERMITE 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5396 pcs Podatkovni list UPT24RE3/TR13.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 24V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 43.2V
Napetost - razčlenitev (min) 28.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja Powermite 1 (DO216-AA)
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1000W (1kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-216AA delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.47A