AN868-915A-1HRA
Multi-Tech Systems, Inc.Multi-Tech Systems, Inc.
Multi-Tech Systems, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AN868-915A-1HRA
Proizvajalec / znamka: Multi-Tech Systems, Inc.
Opis izdelka RF ANT 868MHZ/915MHZ WHIP TILT
Podatkovni listi: 1.AN868-915A-1HRA.pdf2.AN868-915A-1HRA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AN868-915A-1HRA
Številka dela AN868-915A-1HRA Proizvajalec Multi-Tech Systems, Inc.
Opis RF ANT 868MHZ/915MHZ WHIP TILT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5747 pcs Podatkovni list 1.AN868-915A-1HRA.pdf2.AN868-915A-1HRA.pdf
VSWR - Prekinitev Connector, RP-SMA Male
Serija - Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Druga imena 95217911LF
Število pasov 2 Tip montaže Connector Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) 8.000" (203.20mm) Gain 3dBi
Frekvenčni razpon 868MHz ~ 915MHz Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 868MHz, 915MHz Lastnosti -
natančen opis 868MHz, 915MHz ISM, LoRa Whip, Tilt RF Antenna 868MHz ~ 915MHz 3dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount Aplikacije ISM, LoRa