PS-9V500MA-LBC
Multi-Tech Systems, Inc.Multi-Tech Systems, Inc.
PS-9V500MA-LBC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PS-9V500MA-LBC
Proizvajalec / znamka: Multi-Tech Systems, Inc.
Opis izdelka PS 110-120VAC TRANSFORMER STYLE
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PS-9V500MA-LBC
Številka dela PS-9V500MA-LBC Proizvajalec Multi-Tech Systems, Inc.
Opis PS 110-120VAC TRANSFORMER STYLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6409 pcs Podatkovni list
Serija - Druga imena 881-1047
PS9V500MALBC
Za uporabo s / sorodnimi izdelki - Vrsta pripomočka Power Adapter
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PS-8SLA-D4C2
PS-8SLA-D4C2
Proizvajalci: JAE Electronics, Inc.
Opis: CONN HEADER 8POS
Na zalogi: 66496 pcs
Prenesi:
RFQ
PS-953Q
PS-953Q
Proizvajalci: Mallory Sonalert Products
Opis: AUDIO PIEZO INDICATOR 5-15V TH
Na zalogi: 12759 pcs
Prenesi: PS-953Q.pdf
RFQ
PS-9VCB-LBC-U-GLOBAL
PS-9VCB-LBC-U-GLOBAL
Proizvajalci: Multi-Tech Systems, Inc.
Opis: 100-240VAC/9VDC US/EU/UK/AU/CN P
Prenesi:
PS-9VCB-LBC-U-NAM
PS-9VCB-LBC-U-NAM
Opis: 100-240VAC/9VDC US POWER SUPPLY
Prenesi: PS-9VCB-LBC-U-NAM.pdf
PS-9V1A-LBC-U
PS-9V1A-LBC-U
Opis: PS UNIV REQUIRES IEC-320 CORD
PS-9VCB-LBC-U-GB/IE
PS-9VCB-LBC-U-GB/IE
Opis: 100-240VAC/9VDC UK POWER SUPPLY
Prenesi: PS-9VCB-LBC-U-GB/IE.pdf
PS-9VCB-LBC-U-AU/NZ
PS-9VCB-LBC-U-AU/NZ
Opis: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 15W
Prenesi: PS-9VCB-LBC-U-AU/NZ.pdf
PS-8SD-S4TS1-2
PS-8SD-S4TS1-2
Opis: CONN HEADER 8POS
PS-9VCB-LBC-U-EU
PS-9VCB-LBC-U-EU
Opis: 100-240VAC/9VDC EU POWER SUPPLY
Prenesi: PS-9VCB-LBC-U-EU.pdf
PS-983Q
PS-983Q
Opis: AUDIO PIEZO INDICATOR 5-15V CHAS
Prenesi: PS-983Q.pdf
PS-9-01
PS-9-01
Proizvajalci: Essentra Components
Opis: BRD SPT REST MNT SNAP LOCK 9/16"
Prenesi: PS-9-01.pdf
PS-9VCB-LBC-U-CN
PS-9VCB-LBC-U-CN
Opis: 100-240VAC/9VDC CN POWER SUPPLY
Prenesi: PS-9VCB-LBC-U-CN.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika