1231AS-H-150M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
1231AS-H-150M=P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1231AS-H-150M=P3
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND
Podatkovni listi: 1231AS-H-150M=P3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1231AS-H-150M=P3
Številka dela 1231AS-H-150M=P3 Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 298642 pcs Podatkovni list 1231AS-H-150M=P3.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.146" L x 0.154" W (3.70mm x 3.90mm)
Ščitenje Shielded Serija -
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 490-14188-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 15µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 222 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 222 mOhm Max Trenutna ocena 1.1A
Tok - nasičenost 800mA