1248AS-H-220M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
1248AS-H-220M=P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1248AS-H-220M=P3
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 22UH 2.2A 126 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1248AS-H-220M=P3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1248AS-H-220M=P3
Številka dela 1248AS-H-220M=P3 Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 22UH 2.2A 126 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 180682 pcs Podatkovni list 1248AS-H-220M=P3.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Ščitenje Shielded Serija DEM8040C
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 490-10795-2 delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 22µH Shielded Wirewound Inductor 2.2A 126 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 126 mOhm Max Trenutna ocena 2.2A
Tok - nasičenost 2.8A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1248AS-H-6R8N=P3
1248AS-H-6R8N=P3
Proizvajalci: Murata Electronics
Opis: FIXED IND
Na zalogi: 166175 pcs
Prenesi: 1248AS-H-6R8N=P3.pdf
RFQ
1248AS-H-150M=P3
1248AS-H-150M=P3
Opis: FIXED IND 15UH 2.7A 78 MOHM SMD