1255AY-220M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
1255AY-220M=P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1255AY-220M=P3
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 22UH 2A 117.6 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1255AY-220M=P3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1255AY-220M=P3
Številka dela 1255AY-220M=P3 Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 22UH 2A 117.6 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 340591 pcs Podatkovni list 1255AY-220M=P3.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.248" W (6.30mm x 6.30mm)
Ščitenje Shielded Serija DG6045C
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 490-10805-2 delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 22µH Shielded Wirewound Inductor 2A 117.6 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 117.6 mOhm Max Trenutna ocena 2A