1269AS-H-1R0M=P2
Murata ElectronicsMurata Electronics
1269AS-H-1R0M=P2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1269AS-H-1R0M=P2
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 1UH 2.7A 78 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1269AS-H-1R0M=P2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1269AS-H-1R0M=P2
Številka dela 1269AS-H-1R0M=P2 Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 1UH 2.7A 78 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 385668 pcs Podatkovni list 1269AS-H-1R0M=P2.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Shielded Serija DFE252010C
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena 490-10573-6 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1µH Shielded Wirewound Inductor 2.7A 78 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 78 mOhm Max Trenutna ocena 2.7A