1274AS-H-3R3N=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
1274AS-H-3R3N=P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1274AS-H-3R3N=P3
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 7.4A 11.4 MOHM
Podatkovni listi: 1274AS-H-3R3N=P3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1274AS-H-3R3N=P3
Številka dela 1274AS-H-3R3N=P3 Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 3.3UH 7.4A 11.4 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 149457 pcs Podatkovni list 1274AS-H-3R3N=P3.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija DEM10050C
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 490-10852-2 delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 7.4A 11.4 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 11.4 mOhm Max Trenutna ocena 7.4A
Tok - nasičenost 10.8A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1274AS-H-150M=P3
1274AS-H-150M=P3
Proizvajalci: Murata Electronics
Opis: FIXED IND 15UH 3.9A 42.3 MOHM