1286AS-H-1R0M=P2
Murata ElectronicsMurata Electronics
1286AS-H-1R0M=P2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1286AS-H-1R0M=P2
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND 1UH 2.5A 82 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1286AS-H-1R0M=P2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1286AS-H-1R0M=P2
Številka dela 1286AS-H-1R0M=P2 Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND 1UH 2.5A 82 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 336403 pcs Podatkovni list 1286AS-H-1R0M=P2.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0806 (2016 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ščitenje Shielded Serija DFE201612C
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0806 (2016 Metric)
Druga imena 490-10603-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1µH Shielded Wirewound Inductor 2.5A 82 mOhm Max 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 82 mOhm Max Trenutna ocena 2.5A
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: NETWORK SWITCH-UNMANAGED 6 PORT
Na zalogi: 192 pcs
Prenesi: 1286920000.pdf
RFQ
1286AS-H-1R5M=P2
1286AS-H-1R5M=P2
Proizvajalci: Murata Electronics
Opis: FIXED IND 1.5UH 2A 114 MOHM SMD
Na zalogi: 368213 pcs
Prenesi: 1286AS-H-1R5M=P2.pdf
RFQ
1287-ST
1287-ST
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: CONN QC TAB 0.250 SOLDER
Na zalogi: 1000265 pcs
Prenesi: 1287-ST.pdf
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: NETWORK SWITCH-MANAGED 10 PORT
Na zalogi: 51 pcs
Prenesi: 1286940000.pdf
1286AS-H-2R2M=P2
1286AS-H-2R2M=P2
Opis: FIXED IND 2.2UH 1.6A 192 MOHM