B1179BS-5R6N=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
B1179BS-5R6N=P3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B1179BS-5R6N=P3
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FIXED IND
Podatkovni listi: B1179BS-5R6N=P3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B1179BS-5R6N=P3
Številka dela B1179BS-5R6N=P3 Proizvajalec Murata Electronics
Opis FIXED IND Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4127 pcs Podatkovni list B1179BS-5R6N=P3.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Ščitenje Shielded Serija -
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 490-14255-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 5.6µH Shielded Wirewound Inductor 4.7A 21 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 21 mOhm Max
Trenutna ocena 4.7A Tok - nasičenost 5.5A