BLM03AG241SN1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM03AG241SN1D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BLM03AG241SN1D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FERRITE BEAD 240 OHM 0201 1LN
Podatkovni listi: 1.BLM03AG241SN1D.pdf2.BLM03AG241SN1D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BLM03AG241SN1D
Številka dela BLM03AG241SN1D Proizvajalec Murata Electronics
Opis FERRITE BEAD 240 OHM 0201 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2350065 pcs Podatkovni list 1.BLM03AG241SN1D.pdf2.BLM03AG241SN1D.pdf
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija EMIFIL®, BLM03
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 490-2558-2
BLM03AG241SN1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 240 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.013" (0.33mm)
Vrsta filtra - DC Resistance (DCR) (Max) 800 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 200mA