BLM15BB470SN1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM15BB470SN1D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BLM15BB470SN1D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FERRITE BEAD 47 OHM 0402 1LN
Podatkovni listi: 1.BLM15BB470SN1D.pdf2.BLM15BB470SN1D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BLM15BB470SN1D
Številka dela BLM15BB470SN1D Proizvajalec Murata Electronics
Opis FERRITE BEAD 47 OHM 0402 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2955044 pcs Podatkovni list 1.BLM15BB470SN1D.pdf2.BLM15BB470SN1D.pdf
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija EMIFIL®, BLM15
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 490-5188-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 47 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.022" (0.55mm)
Vrsta filtra Signal Line DC Resistance (DCR) (Max) 350 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 300mA