BLM18PG600SH1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BLM18PG600SH1D
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Podatkovni listi: 1.BLM18PG600SH1D.pdf2.BLM18PG600SH1D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BLM18PG600SH1D
Številka dela BLM18PG600SH1D Proizvajalec Murata Electronics
Opis FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2228276 pcs Podatkovni list 1.BLM18PG600SH1D.pdf2.BLM18PG600SH1D.pdf
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija EMIFIL®, BLM18
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 490-7820-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 60 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.037" (0.95mm)
Vrsta filtra Power Line DC Resistance (DCR) (Max) 100 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 500mA