BLM41PG600SZ1L
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM41PG600SZ1L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BLM41PG600SZ1L
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka FERRITE BEAD 60 OHM 1806 1LN
Podatkovni listi: 1.BLM41PG600SZ1L.pdf2.BLM41PG600SZ1L.pdf3.BLM41PG600SZ1L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BLM41PG600SZ1L
Številka dela BLM41PG600SZ1L Proizvajalec Murata Electronics
Opis FERRITE BEAD 60 OHM 1806 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) Serija *
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1806 (4516 Metric)
Druga imena 490-16590-1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BLM41PG750SH1L
BLM41PG750SH1L
Proizvajalci: Murata Electronics
Opis: FERRITE BEAD 75 OHM 1806 1LN
Na zalogi: 576519 pcs
Prenesi: BLM41PG750SH1L.pdf
RFQ
BLM6
BLM6
Proizvajalci: Klein Tools
Opis: HEX KEY L-SHAPE 6MM 5.69"