CSTCC3M58G53A-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCC3M58G53A-R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSTCC3M58G53A-R0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CER RES 3.5800MHZ 15PF SMD
Podatkovni listi: 1.CSTCC3M58G53A-R0.pdf2.CSTCC3M58G53A-R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSTCC3M58G53A-R0
Številka dela CSTCC3M58G53A-R0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis CER RES 3.5800MHZ 15PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 186465 pcs Podatkovni list 1.CSTCC3M58G53A-R0.pdf2.CSTCC3M58G53A-R0.pdf
Tip Ceramic Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm)
Serija CERALOCK® CSTCC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 3-SMD, Non-Standard Druga imena 490-8604-2
CSTCC3M58G53A-R0-ND
Q5324787
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Impedanca 50 Ohms Višina 0.063" (1.60mm)
Toleranca frekvence ±0.5% Stabilnost frekvence ±0.4%
Pogostost 3.58MHz Lastnosti Built in Capacitor
natančen opis 3.58MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF ±0.4% 50 Ohms -40°C ~ 125°C Surface Mount Zmogljivost 15pF