CSTCE12M0G52A-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCE12M0G52A-R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSTCE12M0G52A-R0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CER RES 12.0000MHZ 10PF SMD
Podatkovni listi: 1.CSTCE12M0G52A-R0.pdf2.CSTCE12M0G52A-R0.pdf3.CSTCE12M0G52A-R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSTCE12M0G52A-R0
Številka dela CSTCE12M0G52A-R0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis CER RES 12.0000MHZ 10PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip Ceramic Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
Serija CERALOCK® CSTCE Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 3-SMD, Non-Standard Druga imena 490-11065-2
CSTCE12M0G52A-R0-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.031" (0.79mm) Toleranca frekvence ±0.5%
Stabilnost frekvence ±0.02% Pogostost 12MHz
Lastnosti Built in Capacitor natančen opis 12MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 10pF ±0.02% -40°C ~ 125°C Surface Mount
Zmogljivost 10pF