CSTCV24M0X51Q-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCV24M0X51Q-R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSTCV24M0X51Q-R0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CER RES 24.0000MHZ 5PF SMD
Podatkovni listi: 1.CSTCV24M0X51Q-R0.pdf2.CSTCV24M0X51Q-R0.pdf3.CSTCV24M0X51Q-R0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CSTCV24M0X51Q-R0
Številka dela CSTCV24M0X51Q-R0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis CER RES 24.0000MHZ 5PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip Ceramic Velikost / dimenzija 0.146" L x 0.122" W (3.70mm x 3.10mm)
Serija CERALOCK® CSTCV Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 3-SMD, No Lead Druga imena 490-7869-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.051" (1.30mm) Toleranca frekvence ±0.5%
Stabilnost frekvence ±0.3% Pogostost 24MHz
Lastnosti Built in Capacitor natančen opis 24MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 5pF ±0.3% -40°C ~ 125°C Surface Mount
Zmogljivost 5pF